Oсіння школа Малої академії наук України “STEM MAS.UA”

З 14 по 19 вересня у Запоріжжі відбулася Всеукраїнська осіння школа Малої академії наук України “STEM MAS.UA”, у якій взяли участь Бубнов Антон, Літвінова Станіслава, Горбаточкін Юрій, Скакун Анастасія, Симоненко Михайло, Більский Владислав.

Здобувачі освіти розв’язували та захищали відкриті задачі з фізики разом з Каміним Олександром Леонідовичем та Каміним Олександром Олександровичем в рамках тренінгу з підготовки до турніру юних фізиків, опанували курс Вірніної Наталі Альбертівни «Астрономія з телескопом і без», проводили астрономічні спостереження за нічним небом, виконували тестові завдання з астрономії та історії техніки, проводили цікаві досліди з фізики та пояснювали їх.

Крім навчального інтенсиву знайшовся час і для неформального спілкування, культурної програми та екскурсій, зокрема, для змагання «Що? Де? Коли?» та тренінгу з тимбілдингу. Діти піднялися на гору, що височіє над Дніпром, відвідали Музей Техніки “Мотор Січ” та Національний заповідник “Хортиця”.

Учасники щиро вдячні співробітникам Навчально-наукового центру Малої академії наук України, координатору Всеукраїнських інтерактивних конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник» Світлані Юріївні Білоус та усім організаторам за високий рівень проведення такого заходу.

 

Залишити відповідь