Сторінка психолога

 

Поради щодо зменшення хвилювання перед іспитом
Клуб практичної психології
Інформація для батьків
Тренинг познавательных процессов школьников
Обращение к взрослым (учителям и воспитателям)

 

Протягом лютого учнями 8Б класу зроблені малюнки з метою попередження появи булінгу.

1 березня відбулося засідання представників департаментів шкільного самоврядування з метою обговорення профілактики
булінгу.

Триває робота з МАНівцями.

26 января продолжила работу “Школа лидерства”. Тренинговое занятие “Управление эмоциями” проводили практический психолог Неруш Я.В. и педагог организатор Луценко А.Г. Цель занятия поднятие компетентности в области эмоционального интеллекта.

 

6 листопада почала роботу «Школа лідерства».  Перше заняття з елементами тренінгу пройшло під назвою «Я лідер»  Метою заходу є розвиток лідерських якостей, оволодіння навиками ораторського мистецтва, вміння працювати в колективі, опрацьовувати інформацію, осмислюючи її, навчання учасників вільно почуватися перед аудиторією, слухати інших, викладати власну точку зору, опираючись на чіткі факти і власний досвід, формувати та практично підтверджувати своїми справами громадську думку щодо серйозності та відповідальності дітей – лідерів у питаннях організації діяльності своїх органів самоврядування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інтерактивні тренінги з питань булінгу

З метою інформаційної та просвітницької діяльності протягом тижня, з 3 по 6 березня учні школи виготовляли та розповсюджували буклети «Не стань жертвою булінгу!»

 

«Не проявляй безсилля – ти сильніший насилля» – під таким гаслом у лютому пройшли тренінгові заняття для учнів нашого ліцею. Метою занять є профілактика насилля та булінгу.

 

 

 

У січні, в ході місячника “За здоровий спосіб життя”, були проведені тренінгові зайняття з 9 – 10 класами, метою яких був аналіз схильності людей до шкідливих звичок  і способу  боротьби з ними.