Сторінка психолога

 

Поради щодо зменшення хвилювання перед іспитом
Клуб практичної психології
Інформація для батьків
Тренинг познавательных процессов школьников
Обращение к взрослым (учителям и воспитателям)

7 вересня 2022 року психологічною службою було проведено «Годину психолога» у 8-Б та 10-А класі. На першій зустрічі відбулося знайомство з новими учнями, проведено психологічну гру-діалог, де у кожного була змога висловитися та проявити себе. З метою полегшення соціальної адаптації було надано особисті контакти психологів ліцею та анонсування шкільного телеграм-каналу та анонімного боту для звернень дітей, що потребують підтримки та хотіли б висловитися щодо будь-якої теми. На заняттях були присутні вихователі класів, які також брали активну участь у знайомстві зі своїми вихованцями. Цикл цих занять допоможе встановити місток взаєморозуміння та довірливих відносин у класі. Підтримка у цей час важлива для кожного з нас, разом ми сила!

Посилання на наш канал: https://t.me/psychology_obdarovanist

Приєднуйтесь!


Просимо пройти учнів анонімне тестування за допомогою гугл-форми.

Результати анкетування ми використаємо лише в узагальненому вигляді для того, щоб покращити роботу ліцею.

Основний меседж – наскільки безпечно ви почуваєте себе у школі?

Просимо заповнити анкету та відповісти на 13 запитаннь про Ваш особистий досвід у ліцеї та класі.

Ваша участь у дослідженні є дуже значущою та важливою.
Нас цікавить Ваша особиста думка.

https://forms.gle/BeizTEnA9tcMnWHA9


Ми запускаємо віртуальну «Скриньку довіри» в телеграмі!

@doviraobdarovanist_bot

Кожен з нас хоче бути там, де його слухають, чують та підтримають. І ми хочемо, щоб у нашому ліцеї була саме така атмосфера.

Що там писати?
– ви маєте якісь пропозиції, побажання або нові ідеї, які б хотів реалізувати у школі;
– скарги чи проблеми, про які хотіли би поговорити (конфлікти з вчителями, батьками, друзями, однокласниками, булінг та інші);
– все подобається, і просто хотіли би подякувати;
– особисті питання;

Якщо у вас є запитання, але соромитеся їх задавати, або маєте проблему, про яку боїтеся розповісти особисто, ви можете зробити це через нашу СКРИНЬКУ ДОВІРИ.

Це анонімно! Доступ до скриньки є лише у психологічної служби!

Після опрацювання запиту на каналі буде розміщенно публікацію поверхневого змісту проблеми та рекомендаціями (хештег #довіряю).

Якщо ти хочеш просто виговоритися, поділитися таємницею, то напиши «НЕ ПУБЛІКУЙТЕ» та ми залишимо це між нами!


Зараз в світі все стрімко змінюється і ми вирішили не відставати, тому створили телеграм-канал нашої психологічної служби. Навіть на дистанційному навчанні та на вихідних МИ будемо поруч один з одним! Тут будуть цікаві факти з психології, поради, вправи, тести, опитування, відео та анонси подій, що влаштовують психологи нашого ліцею. Підписуйтесь на канал «Психологічна служба «Обдарованність»», щоб бути в курсі всіх подій та запрошуйте друзів, батьків!


Протягом лютого учнями 8Б класу зроблені малюнки з метою попередження появи булінгу.

1 березня відбулося засідання представників департаментів шкільного самоврядування з метою обговорення профілактики
булінгу.

Триває робота з МАНівцями.

26 января продолжила работу “Школа лидерства”. Тренинговое занятие “Управление эмоциями” проводили практический психолог Неруш Я.В. и педагог организатор Луценко А.Г. Цель занятия поднятие компетентности в области эмоционального интеллекта.

 

6 листопада почала роботу «Школа лідерства».  Перше заняття з елементами тренінгу пройшло під назвою «Я лідер»  Метою заходу є розвиток лідерських якостей, оволодіння навиками ораторського мистецтва, вміння працювати в колективі, опрацьовувати інформацію, осмислюючи її, навчання учасників вільно почуватися перед аудиторією, слухати інших, викладати власну точку зору, опираючись на чіткі факти і власний досвід, формувати та практично підтверджувати своїми справами громадську думку щодо серйозності та відповідальності дітей – лідерів у питаннях організації діяльності своїх органів самоврядування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інтерактивні тренінги з питань булінгу

З метою інформаційної та просвітницької діяльності протягом тижня, з 3 по 6 березня учні школи виготовляли та розповсюджували буклети «Не стань жертвою булінгу!»

 

«Не проявляй безсилля – ти сильніший насилля» – під таким гаслом у лютому пройшли тренінгові заняття для учнів нашого ліцею. Метою занять є профілактика насилля та булінгу.

 

 

 

У січні, в ході місячника “За здоровий спосіб життя”, були проведені тренінгові зайняття з 9 – 10 класами, метою яких був аналіз схильності людей до шкідливих звичок  і способу  боротьби з ними.