Вас вітає Шкільне містечко “Обдарованість”!

Концепція розвитку “Шкільного містечка”

 

Юридичний
департамент
 

 

 

Департамент
з охорони здоров’я
 

 Департамент культури і мистецтва

Модель учнівського самоврядування

 

 

 

  17 лютого відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив затвердив план заходів із нагоди Міжнародного жіночого дня та розподілив обов’язки з підготовки між класними колективами.

   27 січня відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив підбив підсумки участі класних колективів у загальноліцейних заходах протягом січня. Переможцями стали учні 9-А класу. Вітаємо!

   14 січня відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив затвердив план роботи на ІІ семестр та розподілив обов’язки з підготовки заходів, присвячених Дню Святого Валентина.

   10 вересня відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому було розподілено обов’язки між членами мерії та обговорено план заходів на вересень-жовтень. Чекаємо пропозицій.

   15 квітня відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому  члени мерії розпочали підготовку з планування роботи мерії на 2019/2020 навчальний рік. Якщо у Вас є пропозиції, ідеї та бажання організовувати  цікаві заходи, звертайтеся до мерії.

   11 березня відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому  члени мерії склали й затвердили план екологічного двомісячника, розподілили прилеглу територію для облаштування та призначили відповідальних

   14 січня  відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому  члени мерії підбили підсумки участі класних колективів у загальношкільних заходах протягом  І семестру 2018/2019 навчального року. Найкращими ситали учні 8-А та 11-Б класів. Молодці!

Обговорити питання,щодо поточних виховних заходів, а саме,підготовка до дня Святого Валентина.

Провели роботу активом, щодо проведення бесіди:”Куди треба звернутися, якщо в тебе проблема”, з залученням юридичного департаменту.

Поспілкуватися з приводу нових проектів усіх департаментів і прийняли цікаві пропозиції.

5 лютого відбулася зустріч з представниками УАЛ(Українська Академія Лідерства). Учні 11 класів зацікавились багатьма пропозиціями щодо активної співпраці з УАЛ.