Освітній фестиваль «Вчителі майбутнього»

Літо для педагогів «Обдарованості» – на тільки час відпочинку, а й можливість професійного розвитку.

Так, наприкінці червня Валерій Сергійович Поливанний, Лілія Володимирівна Сімбірська, Яна Валентинівна Єфімова та Руслан Васильович Шаламов взяли участь у великій освітній події року – Освітньому фестивалі «Вчителі майбутнього» у м. Львові. Подія об’єднала понад 2000 освітян з усіх куточків України навколо дуже важливої теми — навчання  під час війни: стратегії відновлення української освіти. 

Головними темами десятків заходів фестивалю стали: подолання освітніх втрат, дистанційне навчання, ментальне здоров’я учнів та вчителів, штучний інтелект, відбудова освіти і багато іншого. Руслан Васильович Шаламов представив педагогам країни свій досвід за темами «Формувальне оцінювання в базовій і старшій школі» та «Критичне мислення і свобода».

Надихнула на нові звершення й зустріч з міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим, головою Комітету Верховній Раді України з питань освіти, науки та інновацій Сергієм Бабаком.

Протягом двох днів форуму наші педагоги отримали чимало нових знань, зустрілися з однодумцями, обмінялися досвідом, знайшли багато цікавих ідей для впровадження в «Обдарованості».

Залишити відповідь