Проєкт “Оновлена інформатика — IT-студії”

Протягом 2022/2023 навчального року В Україні було реалізовано пілотний проєкт “Оновлена інформатика — IT-студії”, у якому взяли участь 73 вчителя та понад 3 000 учнів із 50 шкіл України, у тому числі учні нашого ліцею та учителі інформатики Єфімова Яна Валентинівна та Кушнарьова Світлана Борисівна.

У рамках IT-студій учні мали змогу вивчати цифрову грамотність, аналіз даних, моделювання, цифрове громадянство, основи програмування. За рік пілотування проєкту наші учні отримали знання, які можна використати в реальному житті, а вчителі знайшли для себе концептуально нові підходи до викладання.

Уже з нового навчального року ресурси проєкту “Оновлена інформатика — IT-студії”, у розробці яких брали участь учителі «Обдарованості», будуть доступні на платформі “Дія. Освіта”, що дасть можливість навчити цифрової грамотності понад 4 мільйони школярів.

На думку віцепрем’єр-міністра — міністр цифрової трансформації України Михайла Федорова, оновлені уроки інформатики стануть одним з перших кроків, щоб допомогти учням впевнено увійти в ІТ, щоб їм було цікаво вчитися, використовувати інтернет для власного розвитку та досягнення цілей, а згодом — створювати всесвітньо відомі продукти.

Дякуємо учням – учасникам проєкту, пишаємося нашими талановитими учителями!

Залишити відповідь