Видання для учнів

       «Навколо світу»

На шпальтах щомісячного журналу друкуються сучасні погляди на відомі історичні події, розповіді про життя відомих людей, інформація про нові наукові відкриття та технічні досягнення. Журнал «Навколо світу» – це віртуальні подорожі різними куточками світу, захоплюючі пригоди, цікаві спостереження.

 

       «Країна знань»

Це науково-популярний журнал для юнацтва, який дає можливість  розвивати допитливість , потяг до пізнання, розширює  ерудицію,  сприяє навичкам роботи з науковою літературою, охоплює всі галузі знань.

 

       «Однокласник»

Статті журналу розкривають найважливіші для молоді теми: стосунки з однолітками та перше кохання, навчання у школі та порозуміння з батьками, а також хобі, спорт, майбутня професія тощо.

 

       «Наука і техніка»

На сторінках цього журналу ви дізнаєтесь про всі новини науки і техніки в зрозумілій, захоплюючій, аргументованій , яскравій формі. Журнал відкриє для вас нові грані Пізнання, познайомить з технічним розмаїттям оточуючого вас середовища.

 

            «Загадки природи і
                     Всесвіту»

Журнал знайомить читачів з рубриками:
* Країни і люди;
* Літературні спроби;
* Таємниці століття;
* Парадокси і концепції;
* Світ фауни і флори;
* Новини планети тощо.

 

        «Рукодільниця»

 

Журнал надає практичні поради по в’язанню гачком та спицями, схеми вишивок, майстер-класи створення прикрас із бісеру тощо.