Вручення паспорту громадянина України

28 липня 2022 року, у День Української Державності, який Україна цього річ відзначає вперше, Президент України Володимир Зеленський вручив перші паспорти громадянам України, яким виповнилося 14 років. Церемонія відбулася в Маріїнському палаці. Серед її учасників – діти військовослужбовців, правоохоронців, інших служб, які боронять державу.

В урочистому заході взяв участь та отримав паспорт громадянина України й учень 9-А класу нашої школи Ляшенко Ілля, чий батько – Михайло Володимирович – колишній військовослужбовець, учасник АТО, нині працює в підрозділі Державної служби з надзвичайних ситуації Чугуївського району й щоденно рятує мирних мешканців Харківщини від наслідків ворожої навали.

 «Цей паспорт – паспорт громадянина України, який ви сьогодні отримуєте, –символізує силу. Його знають і поважають в усіх країнах світу, і навіть там, де не мають свободи сказати про це відкрито», – наголосив Володимир Зеленський під час вручення документів.

Президент, й ми усі разом з ним, переконаний, що юні українці ще не раз зможуть відчути повагу до себе та своїх паспортів, і закликав робити все, щоб шана до них зміцнювалася.

Залишити відповідь