9 жовтня наші учні відвідали виставу «Дуже проста історія» Харківського державного академічного драматичного театру імені Т.Г. Шевченка за п’єсою сучасного київського драматурга Марії Ладо. У виставі діють люди, тварини та небожителі. Глядачі були зворушені до болю реальною і до сміху правдивою історією, змальованою з життя. Саме своєю простотою вона і приваблює.

2 та 3 жовтня з метою сприяння формуванню інтересу до читання, розкриття значення книги в житті людини та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у 8-х класах школи-інтернату проходили бібліотечні уроки.

23 і 24 вересня з метою  виховання в учнів патріотичних почуттів, прищеплення гордості за свій народ, за історичне минуле нашої держави та розширення знань учнів про підпільний та партизанський рух на Харківщині під час окупації й з нагоди Дня партизанської слави у школі-інтернаті проходили години історичної пам’яті «Живе в народі пам’ять про героїв» і відбулася лекція співробітників Харківського історичного музею «Партизанські стежки Харківщини».

18 вересня учні відвідали лекцію «Твоя країна – Україна» у Харківському планетарії. Під час заходу познайомилися із зоряними міфами України, ще більше дізналися про видатні постаті України й цікаво та результативно провели свій вільний час.

Із 16 по 20 вересня відбулися заходи з нагоди Всеукраїнського тижня протидії боулінгу, а саме: тренінги «Шкільному булінгу скажемо – НІ!», години відвертого спілкування «Не допускай  проявів булінгу над собою. Допоможи другові», єдиний урок «Стоп булінг». Також упродовж зазначеного тижня проходили години спілкування «Свобода та людська гідність – базові цінності особистості».  Мета цих заходів – ознайомлення  учнів з поняттям булінгу, його видами та проявами, розвиток навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування, формування негативного ставлення до булінгу.

Протягом тижня, з 9 по 12 вересня, проходили години спілкування «Розум багатіє від того, що він отримує, а серце – від того, що воно віддає» з метою формування в учнів стійких моральних якостей, потреб, почуттів, навичок і звичок поведінки на основі ідеалів. Під час заходу педагоги наголосили на тому, що найосвіченіша людина може стати найгіршим злочинцем, якщо не розуміє і не поділяє загальнолюдських цінностей.

З метою розкриття здібностей, талантів і можливостей кожного учня 12 вересня відбувся кастинг вокалістів, декламаторів і майстрів драматичного мистецтва.