Заходи, присвячені Дню української писемності та мови

Для учнів нашої школи з метою популяризації української писемності та мови, формування й реалізації мовної політики, ознайомлення з  історією свята, труднощами, які здолала українська мова на шляху до отримання статусу державної, протягом 5-12 листопада було проведено низку тематичних заходів.

5 листопада відбулася  літературна кав’ярня «Мови нашої  слова – наче музика жива», де лунали улюблені вірші українських авторів, а талановиті учні декламували власні твори. 6 листопада проходила лінгвістична гра «Мовна скарбничка», під час якої  учні удосконалювали орфоепічні, граматичні та лексичні знання і вміння, розвивали свої мовні  навички, когнітивне та креативне мислення.

8 листопада учні 8-11-х класів разом з усією країною писали Всеукраїнський радіо диктант національної єдності.

12 листопада для учнів школи було організовано концерт української пісні у виконанні відомого сімейного дуету Юрія та Ольги Карпінських. Програма концерту  складалася із  народних пісень, у тому числі з репертуару тріо Мареничів, пісень  на слова Тараса Шевченка, Лесі Українки та інших видатних класиків української літератури.

Залишити відповідь