1 вересня в “Обдарованості”

1 вересня – свято знань для усієї родини «Обдарованість». День, коли всі повертаємося до школи. Другий рік поспіль навчання ми починаємо у дистанційному форматі, проте це не є для нас перешкодою, а навпаки ще більше єднає у прагненні навчатися та жити у вільній незалежній Україні.

Розпочався 2023/2024 навчальний рік з першого уроку «З відданістю Україні в серці». Під час уроку класні керівники та вихователі говорили з учнями про Україну як суверенну державу з давньою історією, традиціями від давнини до сьогодення, багатою культурною спадщиною; вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, серед яких, на превеликий жаль, є і випускники нашого ліцею.

Наступний урок ми присвятили  безпеці життєдіяльності в умовах воєнного стану, де вкотре пригадали правила поведінки під час повітряної тривоги та як себе поводити при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Закінчився День знань традиційною грою ліцею “Ми – єдина родина “Обдарованості”. Педагоги з практичними психологами нашого ліцею створили програму, спрямовану на знайомство наших нових учнів з ліцеєм. Волонтерами, як завжди, було запрошено випускників минулих років. Учнів 8-11-х класів було поділено команди, щоб всі змогли добре познайомитись. Ми вважаємо, що «як навчальний рік розпочнеш, так його і проведеш», а розпочали ми його на всі 100%!

Залишити відповідь