Дебатний табір «Great Debate Camp 2022»

У листопаді 2022 року у с. Воєводино Закарпатської області було проведено дебатний табір «Great Debate Camp 2022» у межах проекту Democracy Hubs Ukraine – освітній проєкт, під час якого школярі з усієї України розвивають вміння дебатувати, критично мислити та навички самопрезентування.

Нашу школу у заході представляла учениця 9-А класу Єва-Марія Філатова. Під час насичених трьох днів проекту вона мала змогу познайомитися із активною молоддю, що прагне розвивати країну на основах демократичного, аргументованого та чіткого діалогу, та зійтися з ними у дискусії за темою демократії та ролі дебатів як чинника успішної політики. Адже дебати – це школа інтелектуальної гнучкості. У цей важкий час дуже важливо мати сили не зупинятися, а розвиватися саме зараз. Вміння слухати інших, формувати свою позицію, аналізувати й виступати на публіку – це якості майбутніх лідерів, що прагнуть зробити свій вклад у суспільне життя.

Нагадуємо усім нашим учням, що в телеграм-каналі «Можливості для учнів» регулярно розміщується інформація про різноманітні конкурси, турніри, гранти, що сприяють інтелектуальному, творчому, духовному розвитку.

 

 

Залишити відповідь