День Збройних Сил України

5 грудня в школі пройшов традиційний захід з нагоди Дня Збройних Сил України – огляд строю та пісні. Учні 10-11х класів продемонстрували рівень стройової підготовки, вміння проходити урочистим маршем із піснею, готовність виконувати накази та розпорядження командирів. До оцінювання військового вишколу учасників було залучено справжнього фахівця – О.О. Кухаренка, прес-офіцера  92-ої  окремої механізованої бригади. Учні, які не мали змоги взяти участь у стройовій частині заходу, підготували патріотичний флешмоб. Зі словами привітання до всіх присутніх звернулися  директор школи-інтернату Поливанний В.С. та О.О. Кухаренко. Під час заходу учні вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули, захищаючи суверенітет та незалежність нашої держави, хвилиною мовчання. 

Місця розподілилися наступним чином:   І місце – команда учнів 11-Б  класу, ІІ місце у команди  учнів 11-В класу, на ІІІ – учні  11-А  класу. Молодці!

  Журі також обрало найкращого командира. Ним стала  учениця  11-Б класу Тараніченко Ілона. Вітаємо!

    Протягом тижня з нагоди Дня Збройних Сил України учні готували вітальні листівки, малюнки, обереги та інші подарунки, які передали до 92-ї окремої механізованої бригади, бійці якої перебувають у зоні ООС.

Залишити відповідь