Дистанційна школа з математики

Шановні батьки та майбутні учні нашої школи!

   Школа «Обдарованість» з метою розвитку творчого потенціалу дітей, поглиблення математичних знань та допомоги у підготовці до вступу до нашої школи у 2017 році, у рамках проекту «Очно-заочна школа «Обдарованість +» організовує заняття у дистанційному режимі з математики для учнів 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області.
   Освітня програма передбачає п’ять навчальних модулів, три дні очних занять на базі школи «Обдарованість» (по одному – у січні, березні, червні), індивідуальні дистанційні консультації. Форма засвоєння програми – очно-заочна. Учасники повинні мати автоматизоване робоче місце з доступом до мережі Інтернет.
   Для участі у заняттях необхідно зареєструватися, заповнивши електронну форму, що знаходиться у розділі сайту “Навчально-виховний процес”. Реєстрація розпочинається з 06.01.2017 і буде відкрита до 20.03.2017.
   Перше очне заняття відбудеться 15 січня 2017 року у приміщенні школи «Обдарованість» (м. Харків, вул. Миру, 102-А) з 10.00 до 14.00.  Учасникам треба мати з собою зошит у клітинку, пенал з ручками та олівцями, змінне взуття.
   Участь у дистанційній школі безкоштовна.
   З питань роботи школи пишіть на нашому форумі або звертайтеся за телефонами: 0572-99-11-66, O66-З6І-2O-З7, Валерій Сергійович.

Залишити відповідь