Еко рейтинг шкіл України

16 грудня 2021 року організація School Recycling World оприлюднила еко рейтинг шкіл України і наш ліцей «Обдарованість» потрапив до ТОП-50 екошкіл України!

Отримати це визнання стало можливим завдяки багаторічній роботі екоактивістів: учнів, співробітників та адміністрації ліцею. Ініціативна група учнів 11-А класу (Шишов Родіон, Шепілова Ганна, Тетянін Данило, Павлюк Аліна, Олійник Анастасія, Шевцова Марія), яку очолив Корнейко Ярослав, узагальнили результати діяльності ліцею та подали інформацію до School Recycling World. Були відзначені такі проєкти:

1) Сортування сміття в рамках програми «Україна без сміття» за підтримки представників учнівства, педагога-організатора Луценко Ангеліни Геннадіївни та випускника ліцею Некрутова Іллі.

2) Збір макулатури за підтримки всіх учнів, вихователів та вчителів ліцею. Кошти від макулатури, яку здали на переробку, працівники бібліотеки направляють на закупівлю художньої та науково-популярної літератури відомих авторів.

3) Утилізація використаних медичних масок. Завдяки адміністрації ліцею були встановлені баки для збору масок та укладений договір зі спеціалізованим підприємством про їх утилізацію.

4) Компостування органічних відходів. Завдяки вчителю історії Піщуліній Наталлі Олегівні наш ліцей отримав бак для компостування органічних відходів, який активно використовується працівниками їдальні та технічним  персоналом.

5) Озеленення пришкільної території за підтримки всіх співробітників та учнів ліцею.

6) Особливо було зазначено екологічні проєкти учнів ліцею, які реалізовуються в рамках Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Ця відзнака – це результат спільної роботи всієї «Обдарованості» і ми вітаємо всіх причетних!

Залишити відповідь