Гра-тренінг «Життєвий капітал»

Ось такі вони – перші вихідні восьмикласників!

У той час, коли більшість учнів нашої школи відпочивали, згадуючи найцікавіші події першого тижня навчання, учні 8-А класу працювали над підвищенням власної фінансової грамотності.

8 вересня в школі «Обдарованість» за підтримки Ділового клубу «Партнер» відбувся перший сеанс настільної гри «Життєвий капітал», розробленої колективом українських авторів. Гра проводиться у формі тренінгу, під час якого учасники в ігровій формі навчаються використанню різних життєвих ресурсів: знань, досвіду, компетенцій, комунікацій, відносин, фінансів та інших матеріальних активів, а найголовніше – часу свого життя. У співпраці з державним ВНЗ «Університет банківської справи» розроблено методику проведення цієї гри-тренінгу, як для дорослих, так і для дітей. Почата робота по отриманню грою «Життєвий Капітал» статусу методичного посібника для середньої школи з метою застосування цього посібника в програмі «Нової Української Школи». Гра-тренінг «Життєвий Капітал» вже застосовується на базі державних центрів зайнятості для навчання молодих підприємців та перекваліфікації трудових ресурсів, а також громадськими та комерційними організаціями для тренування навичок своїх працівників.

Гра-тренінг захопила не лише учнів. Учителі та представники батьківської спільноти 8-А класу не залишились осторонь і також із задоволенням сіли за ігровий стіл. Саме представники батьківської громади зуміли досягти найкращих результатів.

Дякуємо Ірині Семеновій, Тетяні Горошковій та Сергію Івагло за можливість проведення даного заходу й сподіваємося на подальшу співпрацю.

Залишити відповідь