«Хрещенські зустрічі»

   21 січня,  в останній день Свята Хрещення, учнівська творча еліта «Обдарованості» зібралась на 11-й традиційний вечір «Хрещенські зустрічі». Добрими словами згадували минулий рік, чарівні зимові свята і спілкувались у традиційний для творчих зустрічей час: вечір Святого Хрещення. Біблія вчить, що Свято Хрещення має особливий зміст, тому що пов’язане з Духом Святим. У вченні про Святу Трійцю сказано, що саме Святий Дух дає людині Життя, Любов і Творчість, які такі ж беззахисні, як і  хрещенська свіча. Вона горить, спалюючи себе, адже  інакше не прогонить темряву. То ж і справжнє Життя, справжні  Любов та Творчість  полягають у самовіддачі. А інакше – вони не справжні. Досвід творчості (більший або ж менший) мають усі учасники зустрічі – учні 8-11-х класів нашої школи: Мезенцева Златослава, Науменко Аліна, Стриженко Поліна, Коваленко Єлизавета, Артеменко Юлія, Волошин Олександр, Даниленко Анастасія, Кузьменко Олександра, Рибас Людмила, Кація Іван, Домніч Дар’я, Коробка Олександр, Медведєва Карина, Подшивалова Ольга та Потапчук Тетяна, Шумейко Володимир та Зубко Віталій.

   Їхні нові вірші, проза, музика, пісні, картини, фото та цікаві поробки були прихильно і щиро сприйняті гостями вечора: педагогами, випускниками минулих років та друзями нашої школи –  відомими журналістами і викладачами Володимиром Носковим та Юрієм Хомайком, які традиційно поділились враженнями від творчих доробок і щиро поспілкувалсь з учасниками зустрічі. 

   Тепло зустріли учні також творчі виступи випускників минулих років – студентів Харківських ВНЗ – Казиміровича Віталія, Руденко Валерії, Грабця Олега  та Шаповал Єлизавети.

   До нових  творчих Хрещенських зустрічей, шановні друзі!  

Залишити відповідь