ІТ-кубок НТУ ХПІ «Харківське троєборство»

З 30 жовтня по 6 листопада відбувся перший Всеукраїнський мультидисциплінарний турнір ІТ-КУБОК «Харківське троєборство» серед учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти, організований і проведений Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут».

«Харківське троєборство» — це змагання з трьох дисциплін: математика, програмування, англійська мова з метою збільшити загальний рівень комп’ютерної та математичної підготовки старшокласників України, допомогти учням зорієнтуватися в IT-спеціальностях, познайомити з IT-компаніями та технічною освітою. У турнірі взяли участь 373 старшокласників зі 125 команд від 62 шкіл і 22 міст України.

З нашого ліцею брали участь 30 учнів, які впродовж тижня відвідували лекції з математики та англійської мови, отримували нові навички і знання, проходили турнірні тестування. За підсумками турніру з 10 наших команд: шість –  посіли призові місця, а три – отримали заохочувальні призи!

Вітаємо переможців:

– команда учнів 11-В класу у складі: Шинкаренко Аліна, Бочарніков Андрій, Петченко Анастасія – диплом переможців ІІ ступеня;

– команда дівчат 10-А класу у складі: Яковлева Віра, Євтушенко Анастасія,  Гук Вероніка – диплом переможців ІІ ступеня;

– команда учнів 10-Б класу у складі: Куц Аріна, Перевалов Дмитро, Панасюк Данило – диплом переможців ІІ ступеня;

– команда хлопців 10-В класу у складі: Товстий Микита, Коцофан Артур, Булавін Денис – диплом переможців ІІ ступеня;

– команда дівчат 10-В класу у складі Міхєєва Аліна, Сябро Лілія, Корнієнко Софія – диплом переможців ІІІ ступеня;

– команда хлопців 10-В класу у складі: Савченко Олександр, Юрченко Олександр, Купрін Матвій – диплом переможців ІІІ ступеня.

Залишити відповідь