Канікули у Болгарії

   За підтримки Департаменту науки і освіти ХОДА в особі Лариси Карпової та болгарської компанії Турал Мениджмент в особі Гешо Любенова група учнів нашої школи з 16 по 23 червня відвідали найпопулярніше та найстаріше містечко Болгарії курорт Св. Костянтин та Олена.

   Наших школярів гостинно прийняв готель Росіца, що розташований у 150 метрах від берега моря, у парковій зоні курорту. Окрім цілющого повітря та ласкавого теплого моря діти мали змогу користуватися усіма послугами готелю. Особливою популярністю користувався професійний 25-метровий басейн під відкритим небом, облаштований водними гірками. Увечері обов’язковими та особливо емоційними були змагання з волейболу, участь в яких разом з нашими дітьми брали і нові друзі, і співробітники готелю.

   Особливо хочеться відзначити активність “обдарованців” у вечірніх конкурсних програмах готелю, в яких ми не тільки брали участь але й перемагали завдяки активності і загальному командному духу.

   Дуже приємною була зустріч з нашим випускником – Павлом Мартиновим, який на даний час проживає у Болгарії і який організував екскурсію до міста Варна, розповів про місцеві правила та звичаї.

   Невеличким бонусом для дітей до та після болгарської подорожі було знайомство з містом-героєм Одесою, де школярі купалися у морі, організували невеличкий пікнік, а на зворотному шляху до Харкова приємно провели час у пішохідній прогулянці видатними місцями міста.

   Щиро сподіваємось, що незабутніх вражень та позитивних емоцій дітям вистачить на все літо, а ця подорож стане доброю мотивацією до успішного навчання у майбутньому навчальному році!

Залишити відповідь