Літній табір Summer School of Obdarovanist «SSO-2023»

Сумували за яскравою літньою практикою Обдарованості? Вже цього літа зустрінемось ліцейською родиною в літньому таборі Summer School of Obdarovanist «SSO-2023»🔥

Любі друзі, війна розкидала нас по всьому світові: по різних країнах, містах, областях й селищах… Вже більше року ми не маємо можливості навчатися у звичному режимі, у стінах рідного ліцею. В Обдарованості вже багато років поспіль існує традиція – літня практика у виді надзвичайного літнього табору, де ліцеїсти мають змогу провести час із користю та відпочити в мальовничих місцях разом з однокласниками.
Саме тому ми вирішили відродити цей звичай, дотримуючись всіх безпекових норм — запрошуємо учнів й учениць ліцею до літнього табору “SSO-2023”, що відбудеться з 28 травня до 6 червня (в межах останнього навчального тижня), до того ж, ще й на мальовничій землі Івано-Франківщини🥳 Для наших абітурієнтів, які тільки планують долучитися до навчання, літній табір — прекрасна можливість поближче познайомитися з нами, долучитись до родини Обдарованості, відпочити й “зарядитися” на наступний навчальний рік!

ЩО НА ВАС ОЧІКУЄ?
⭐️Навчальні заняття, практичні тренінги з провідними спеціалістами в різних галузях. “SSO-2023” — це не просто чудовий час, проведений в колі однолітків й вчителів-наставників, а й можливість значно поглибити свої знання. В рамах літнього табору буде виокремлено 3 наукові напрями: SSCB (Summer School of Chemistry & Biology) – інтенсив з хімії та біології; SMPS (Summer Maths & Physics School) – практика з математики та фізики; SSP (Summer School of Programming) – літня практика з програмування. У кожного профілю буде власний окремий графік спеціалізованих занять, також будуть спільні івенти: тренінги, ігри, майстеркласи, розмовні клуби, екскурсії, вечорниці.
⭐️Гірські походи. Протягом літнього табору будуть ще й активні види відпочинку, а саме — гірські походи та екскурсії (зокрема тури в Карпати, сходження на Говерлу), не забувайте, що все дійство відбудеться на стародавній і незрівнянній Івано-Франківщині 🙂
⭐️Численні екскурсії у відомі місця Карпат. Учасники отримають неабияке естетичне задоволення від української природи, зокрема відвідаємо екологічні стежки Карпат, скелі Довбуша, сувенірні ринки в м. Яремче і багато іншого.
⭐️Потужна система комунікацій. Щодня учасники занурюватимуться в активне спілкування з однолітками, новими людьми, знаходитимуть друзів й вчитимуться принципів командної роботи. Програма заходів є дуже насиченою, тож підлітки не будуть сумувати — чудове поєднання набуття нових знань і злагодженої співпраці.
⭐️Вечори біля багаття. Кожного вечора учасники збиратимуться разом біля багаття, будуть грати, відпочивати й заробляти теплі спогади на все життя.

✔️Локація: селище Ворохта, Івано-Франківська область.
✔️Проживання: спортивно-туристична база “Україна”.
✔️Харчування: Ворохтянський ліцей.
✔️Навчальні авдиторії: Ворохтянський ліцей.

ЯКА ВАРТІСТЬ?
📍проживання + харчування + навчальні заняття = 2900 грн;
📍проживання + харчування + навчальні заняття + екскурсії, походи, розважальні заходи = 3700 грн;
📍проїзд Харків — Ворохта/ Ворохта — Харків = 1200 грн;
*вартість проїзду залежить від місця вашого перебування, в реєстраційній формі оберіть найзручніше місце зустрічі саме для вас

Кількість місць є обмеженою, тож поспішайте заповнити реєстраційну форму.
З будь-якими питаннями, пропозиціями, побажаннями обов’язково звертайтеся до нас!

Залишити відповідь