Літня школа з української мови та літератури SSU 2022

Не зважаючи на усі складності сьогодення й наміри ворога зламати наш дух, учні та педагоги нашої школи організували та успішно провели Літню онлайн-школу з української мови та літератури SSU 2022. Це був неперевершений досвід для багатьох: нові знайомства, цікаві тренінги, важливі лекції, інтерактивне проведення часу, тестування абсолютно нового формату для вчителів та учнів/учениць. Ми разом поглибили власні знання та отримали нові надзвичайні навички, знайшли нових друзів, які захоплюються мовою та літературою. Власне кажучи, всі учасники школи знайшли другу родину, дійсно сподіваємося на нашу очну зустріч після славетної перемоги любої України.

У чисельних показниках SSU 2022 – це: загальна кількість людей, що брали участь в проєкті та організовували проведення – 94, кількість зареєстрованих учасників та учасниць – 70, кількість чудових спікерів та спікерок – 21, усього ми провели разом 23 астрономічних години, серед яких були мотивуючі тренінги, заняття з історичним та філософським контекстом, на поглиблення знань з мови виділено було цілих 12 годин, з літератури – 8 годин, ми зіграли загалом в 7 цікавезних ігор, написали 6 тестових робіт, які неодмінно закріпили знання учасників та учасниць. У підсумку фінальний тест склало 32 учасники/-ці, урочисто нагороджено сертифікатами 58 учасників/-ць, серед яких 29 людей отримали спеціальні сертифікати з відзнакою за активну участь у проєкті!

Щиро хочемо подякувати ученицям 11-А класу Істоміній Софії та Богмацепі Еліні за неймовірну ідею, усім педагогам Обдарованості, хто підтримав ініціативу, допомагав, знаходив час для цього, одним словом – не був байдужим/-ою!

Залишити відповідь