Математичний гурток для учнів 8-х класів

Шановні учні та батьки!

Для покращення рівня математичних знань та навичок, подолання освітніх втрат, підготовки дітей до нового 2023/2024 навчального року, продовж липня та серпня буде організовано роботу математичного гуртка. Планується повторення навчального матеріалу 7 класу, а саме такі теми:

  • з курсу алгебри: лінійні рівняння з однією змінною; дії з алгебраїчними виразами; формули скороченого множення; поняття функції та її графік; системи лінійних рівнянь; розв’язування задач, що зводяться до рівняння або системи.
  • з курсу геометрії: найпростіші геометричні фігури та їхні властивості (точка, пряма, відрізок, промінь, кут); ознаки паралельності прямих; ознаки рівності трикутників; сума кутів трикутника; коло, круг та їхні властивості.

Зустрічі математичного гуртка відбуватимуться онлайн, один раз на тиждень упродовж двох годин. Перша зустріч відбудеться вже цієї середи, 05.07.2023, з 10:00 до 11:50.

Посилання на онлайн-конференцію у Google-meet: https://meet.google.com/bqr-gkqs-yvy

Учитель: Чернов Роман Вікторович.

На занятті гуртка учням необхідно мати зошит у клітинку, ручку, олівець, лінійку, циркуль.

Подальші зустрічі будуть проходити теж по середах у цей час, у випадку великої кількості учнів можливе розподіл на групи.

Залишити відповідь