Турнір “Відкрита природнича демонстрація”

Протягом жовтня-грудня 2021 року відбувся XII Всеукраїнський інтернет-турнір «Відкрита природнича демонстрація» Малої академії наук України, учасниками якого стали 337 учнівських команд, 1885 школярів 9-11-х класів з усієї країни.

Під час турніру учасники виконують творчі та експериментальні завдання з 5 предметів: фізики, хімії, астрономії, географії та біології. Команда учнів нашого ліцею у складі:

–        Олександр Поспелов (10-А клас, фізика)

–        Нікіта Дзюрич (10-Б клас, хімія)

–        Ілля Ліфєнцєв (11-Б клас, хімія)

–        Дарія Русанова (11-А клас, астрономія)

–        Артем Власюк (11-Б клас, географія)

–        Ілля Гапонов (11-Б клас, біологія)

за моральної та технічної підтримки вчителів фізики та астрономії, хімії, біології та географії «Обдарованості» взяла участь у турнірі.

Справжня командна робота, наполегливість й талант наших учнів з легкістю провели їх у другий етап турніру та стали запорукою звання лауреатів та однією з 16 найкращих команд змагань! Вітаємо наших талановитих ліцеїстів і бажаємо їм наснаги в подальших звершеннях.

У фіналі турніру звання переможців вибороли харківські МАНівці. До складу цієї команди входила і учениця 11-А класу нашої школи, Крамер Влада.  В минулому навчальному році Влада захищала науково-дослідницьку роботу з астрономії, саме тому змогла взяти на себе розв’язання блоку завдань з астрономії.

Після завершення турніру Крамер Влада, як представник команди “17 гектарів” Харківського теріторіального відділення малої академії наук України, була запрошена на телепрограму “Ранок на Суспільному”.

Вітаємо Владу, її вчителів та наставників з цією перемогою та висловлюємо подяку батькам учениці за виховання обдарованої дитини.

Залишити відповідь