Зустріч з працівниками правоохоронних органів

14 листопада в нашому ліцеї пройшла зустріч  з представниками правоохоронних органів. Інспектори відділу зв’язків  з громадськістю УПП в Харківській області старший лейтенант поліції Мамоненко Микита Сергійович старший лейтенант поліції Поліщук Олександр Андрійович  провели лекцію для учнів 8-11 класів.

Організація бесід і зустрічей учнів  з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи в ліцеї. Профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Головною метою сьогоднішньої зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві.

Зустріч пройшла у формі діалогу у безпечному сховищі . Працівники поліції дали змістовні відповіді на запитання, які виникали в учнів під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейські нагадали дітям  основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Було наголошено, що незнання закону не звільняє від відповідальності й що кожен відповідає за свої вчинки перед суспільством та державою

 

Дякуємо представникам поліції за змістовну та корисну інформацію та за високий професіоналізм.

Залишити відповідь