Додатковий набір до наукового ліцею «Обдарованість»

Шановні діти та батьки! Враховуючи потребу талановитих та умотивованих дітей в здобутті якісної профільної освіти, Комунальний заклад «Харківський  науковий ліцей-інтернат ”Обдарованість” Харківської обласної ради проводить додатковий набір учнів на навчання у 2022/2023 навчальному році у такі класи:

8-й, 9-й класи з поглибленим вивченням математики;

8-й, 9-й класи з поглибленим вивченням біології та хімії;

10-й, 11-й класи фізико-математичного профілю (профільні предмети – математика, фізика);

10-й, 11-й класи біолого-хімічного профілю (профільні предмети – біологія, хімія);

10-й, 11-й класи інформаційно-технологічного профілю (профільні предмети – математика, інформатика).

Для участі у конкурсному відборі необхідно заповнити реєстраційну анкету на сайті ліцею. Випробування будуть проведені в очному або дистанційному форматі, залежно від можливостей та місця перебування вступників. З кожним абітурієнтом буде індивідуально визначено дату та час проходження вступних іспитів не пізніше, ніж за тиждень до їх проведення. Формат проведення іспитів – комп’ютерне тестування.

Для проходження тестування в очному режимі достатньо прибути до нашого ліцею не пізніше, ніж за 20 хвилин до початку іспитів. З собою мати документ, що посвідчує особу, та, за наявності, копію документу про освіту за попередній рік (табель, свідоцтво за 9 клас), за бажанням – копії грамот/ дипломів за навчальні/творчі/спортивні досягнення за останні два роки.

Вступні випробування онлайн будуть проведені за допомогою сервісу «Google Meet».Для проходження тестування в дистанційному режимі необхідно підготувати робоче місце учасника/учасниці випробувань, де має бути комп’ютер із веб-камерою та підключенням до мережі Інтернет. Обов’язково протягом виконання роботи має бути ввімкнений мікрофон. Не допускається частковий чи повний вихід із поля обзору веб-камери та вимкнення мікрофону.

Вступні випробування проводяться з двох предметів: українська мова, математика або біологія (залежно від профілю навчання). Кожне вступне випробування оцінюється за 12-бальною шкалою. Приймальна комісія встановлює мінімальну кількість балів, за якою вступник допускається до конкурсного відбору.

Новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня 2022 року. У разі неможливості розпочати навчання у 2022/2023 навчальному році в очному режимі, освітній процес буде організовано за дистанційною формою через електронну платформу «Дистанційна школа «Обдарованість». Учні, зараховані на навчання, отримують докладні інструкції користування платформою.

Будь ласка, після заповнення реєстраційної анкети чекайте на дзвінок або електронне повідомлення від працівників нашого ліцею. Усі питання за телефоном +380666452758.        

Залишити відповідь